حفاظت از حریم خصوصی شما

حریم خصوصی

 

روشا با آگاهی از اهمیت حفظ اطلاعات و حریم شخصی کاربران، بر خود واجب می داند با بکارگیری تکنولوژی های پیشرفته در محیطی امن و با اعتماد کامل، تجربه لذت خریدی بی نظیر را برای کاربران خود فراهم آورد.

  • با توجه به جمع آوری IP و کوکی ها توسط وبسايت ها ، این مجموعه سعی نموده تا از طريق لايه های امنيتی و روش های مناسب مديريتی از اطلاعات کاربران محافظت نموده و از دسترسی های غير قانونی جلوگيری نمايد.
  • حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و جهت جلوگیری از هرگونه سو استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را در اختیار شخص دیگری قرار دهند. روشا اطلاعات کاربران را محرمانه می‌داند و متعهد است تا این اطلاعات شخصی را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی کند.
  • در راستای رعایت قوانین و موازین فروش آنلاین روشا ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را ویرایش نماید. بدیهیست اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، خلاف قوانین و موازین جمهوری اسلامی ایران باشد، روشا می‌تواند از اطلاعات ثبت شده جهت ارائه به مراجع قانونی استفاده نماید.
  • روشا جهت اطلاع رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس ها، حراجی ها و پروموشن ها ، برای کاربران وب سایت ایمیل و یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایلی به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک ها نداشته باشند می توانند موارد را به واحد پشتیبانی اطلاع تا این سرویس برای آن ها قطع گردد.
  • کاربران در صورت بروز هرگونه مشکل و یا سوال می توانند به پایگاه رسمی سایت به نشانی www.rosha.ir مراجعه کرده و از طریق ایمیل و یا شماره های اعلام شده در بخش تماس با ما، با همکاران ما در واحد پشتیبانی در ارتباط باشند. همچنین کاربران میتوانند از طریق شبکه های اجتماعی با ما همراه باشند و از خدمات و مصحولات ما مطلع شوند.
  • همه مطالب در دسترس و هر آنچه در سایت روشا مشاهده می شود جزئی از اموال این مجموعه محسوب می شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس، در انحصار روشا است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای این مجموعه محفوظ می دارد.