درباره مجموعه فروشگاه روشا

دپارتمان استور روشا در مهرماه سال ۱۳۹۴ به همت تنی چند از کارآفرینان ایرانی تاسیس شد. دپارتمان استور سبکی از فروشگاه‏های خرده فروشی است که تحت مدیریتی یکپارچه، برندهای مختلف را گرد هم می‏آورد و به مشتریان امکان انتخاب و مقایسه کالاهای برندهای مختلف با یکدیگر را می ‏دهد. روشا با معرفی برندها، محصولات باکیفیت ایرانی و خارجی و همچنین سیاستهای جدید فروش به دنبال پاسخگویی به سلیقه های متنوع تمامی مشتریان است. روشا تمرکز خود را بر کسب رضایت حداکثری مشتریان از طریق ایجاد تجربه جدیدی از خرید لذت بخش قرار داده است و در همین راستا به اصول زیر پایبند است:

  • اصل احترام ، اخلاق و اعتماد را در روابط خود رعایت می کنیم.
  • حافظ منافع و اعتبار سهامداران و مشتریانمان هستیم و همواره برای تحقق و ارتقای آن تلاش می کنیم.
  • برای افزایش بهره وری سازمانی از ساختاری روان، کارآمد و چابک بهره ببریم.
  • در تلاش برای ارایه کالاها و خدماتی متمایز و پاسخگویی و احترام به همه مشتریان و نیازهایشان هستیم.
  • برای انجام صحیح کارها در روشا از به روز ترین دانش ها استفاده و از ایده های جدید برای بهبود روش ها استقبال می کنیم.
  • با ایجاد محیط حرفه ای و شاداب و آموزش مستمر کارکنان، تجربه ای تکرار نشدنی را برای کارکنان مان خلق می کنیم.
  • ما مسئولیت های اجتماعی مان را فراموش نمی کنیم و بخشی فعال در جوامعی هستیم که در آن ها کار یا زندگی می کنیم.

 

چرا روشا؟

خرید لباس و پوشاک یکی از زمان‌بر ترین خرید هاست. ساعت‌ها از فروشگاهی به فروشگاه دیگر می‌رویم، همه اجناس یک مغازه را می‌بینیم اما خرید نمی‌کنیم تا بتوانیم اجناس سایر مغازه‌ها را هم ببینیم و بهترین ترکیب‌ها را متناسب با بودجه‌مان انتخاب کنیم. بعد از پایان خرید با خستگی فراوان به خانه باز می‌گردیم، در حالی که هنوز اطمینان نداریم که: آیا همه چیز را دیده‌ایم و بهترین‌ها را خریده‌ایم؟

راه حل ما برای این مشکل‌ دپارتمان استور روشا است. ما منتخبی از به روز‌ترین مدل‌های برند‌های محبوب را در دپارتمان‌های مختلف جمع کرده‌ایم. شما می‌توانید از کیفیت همه مدل‌ها و برندها اطمینان داشته باشید و خیالتان همیشه از احترام و برخورد حرفه‌ای فروشندگان راحت باشد. در روشا آزادید تا تعداد فراوانی از مدل‌های روز برندهایی که دوست دارید در کنار هم ببینید، انتخاب‌های‌تان را با یکدیگر تطبیق دهید و در خریدتان آزاد باشید.

 

 

تعریف دپارتمان استور

دپارتمان استورها مراکز فروش بزرگی هستند که بازه گسترده‌ای از کالاهای مصرفی، در دسته‌بندی‌های گوناگون را در “دپارتمان‌های” خود زیر یک سقف جای می‌دهند. هر دپارتمان، مختص نوعی از کالا یا برندی خاص است. تمام این دپارتمان‌ها به صورت متمرکز هدایت می‌شوند و تحت یک مدیریت واحد فعالیت می‌کنند. دپارتمان استور‌ها موجب راحتی در خرید می‌شوند و به خریداران اجازه می‌دهند که تمامی آنچه را که می‌خواهند زیر یک سقف بیابند. به این شکل در زمان صرفه جویی می‌شود و نیازی به سر زدن به فروشگاه‌های متعدد نیست.

دپارتمان استورها در اواسط قرن نوزدهم میلادی به شکلی قابل توجه در شهرهای بزرگ و مدرن یکی پس از دیگری پدید آمدند و عادات خرید و مفهوم خدمات را برای همیشه تغییر دادند اگرچه تا امروز، تهدیدهای متعددی متوجه رونق بسیاری از دپارتمان استورها شده است اما مردم هنوز به عنوان نمادی دلپذیر از خرید، به آن‌ها ارج می‌نهند.

 

دپارتمان استور روشا

 

فروشگاه آنلاین روشا

تصور کنید در دپارتمان استور روشا در حال قدم زدن هستید و از گشت‌زدن در فضایی زیبا، خدماتی متفاوت و خرید از برندهای متنوع و برتر بین المللی و ملی لذت می‌برید. فروشگاه آنلاین روشا نیز چنین مرکز خریدی در فضای آنلاین است که در آن مجموعه‌ای از محصولات برتر بهترین برندهای بین المللی و ملی ایران انتخاب و گردآوری شده تا شما با صرف کمترین زمان و انرژی آنها را ببینید، مقایسه کنید و در نهایت با اطمینان خاطر از اصالت کالاها، خریدی لذت بخش و متفاوت داشته باشید.

روشا تلاش می‌کند دوستی خوش‌سلیقه برای شما باشد؛ کالاهایی که در روشا می‌بینید با دقت انتخاب شده‌اند‌ و با همین دقت و جزئیات معرفی و ارائه و تحویل داده می‌شوند. جزییات برای ما مهم‌اند؛ در دنیای شتاب‌زده‌ای که ما را احاطه کرده‌ است، روشا از شما دعوت می‌کند تا مکث کنید، برندها و محصولات برتر و خاص را بیشتر بشناسید و با خرید از بین آنها با سلیقه‌ی شخصی‌تان، از سبک متمایز خود و کودکتان، فضای خانه و محل کارتان و ... لذت ببرید.