در پاییز و زمستان امسال شاهد بازگشت برخی از نمادین ترین لباس ها مانند دامن پلیسه و جلیقه های بزرگ با رنگ های مدرن از سالیان  گذشته هستیم.

رنگ های براق،خز های مصنوعی تنها برخی از گرایش های کلیدی پاییز و زمستان امسال میباشد.

در اینجا 8 مورد رو داریم که با هم دیگه بررسیشون میکنیم.

1. رنگ ها و اشکال جسورانه،چاپها و طرح های هندسی را میتوانیم در ترند امسال ببینیم که فورا به کمد لباس های زمستانی شما شادی میبخشند.

استفاده از کت و بافتنی های اور سایز همراه با رنگ ها و طرح های هندسی را امسال میتوانیم بیشتر از پاییز و زمستان 2020 مشاهده کنیم.

2.پافر:با سرد تر شدن هوا ژاکت پف دار یا پافر میتواند نقش مهمی در کمد لباس شما داشته باشد.ژاکت پفی اولین بار در سال 1920 در کوه اورست ظاهر شده البته در آن زمان این کت ها با پارچه های بادکنکی ساخته میشدند که ظاهر چندان خوبی نداشتند اما کت های پف دار امروزی ظاهر و عملکردی بهتری نسبت به گذشته دارن. از سال 2016 پافر ها محبوبیت زیادی پیدا کردند و در اکثر کالکشن برند ها دیده میشوند

3.خز:امسال هم میتوانیم کت های خز را در ترند فشن ببینیم اما با خزهای حجیم تر،همچنین برند ها با احترام به حقوق حیوانات از خز مصنوعی استفاده میکنند که هم گرم تر و هم واقعی تر از خز طبیعی به نظر میرسد.

برای کسانی که ترجیح میدهند خز را بصورت کمرنگ در استایل خود داشته باشند استفاده از خز مصنوعی به شکل اکسسوری مثل استفاده از کلاه،شال گردن،چکمه های خز دار بهترین انتخاب میباشد.

4.رنگ بژ:رنگ بژ بسرعت در حال جایگزینی رنگ مشکی میباشد 43 درصد جستجوهای امسال برای رنگ بژ افزایش پیدا کرده است برای اضافه کردن رنگ بژ به استایل های خود یک کت و شلوارهمرنگ یا یک شومیز بژ میتواند شروع خوبی باشد.

5.رنگ سبز:پس از این که رنگ سبز یکی از رنگ های کلیدی تابستان 2021 بود همچنان این رنگ و در پاییز و زمستان 2021-2022 ماندگار میباشد از رنگ های سبز چمنی گرفته تا سبز های پاستیلی و نئون در واقع رنگ سبز محبوب ترین رنگ در زمستان 2021-2022 خواهد بود.رنگ سبز در واقع رنگی بود که ما در سال 2021 احتیاج داشتیم و همچنان احتیاج داریم رنگی با انرژی بالا و آرامش خاص