9 قانون برای این که چطور بدون میکاپ طبیعی زیبا به نظر برسیم؟

هر قسمت از صورت شما منحصر به فرد است و باید بهترین رفتار با آن صورت بگیرد،آرایش روش مناسبی برای برجسته کردن ویژگی های صورت میباشد اما استفاده یا عدم استفاده آن به این معنا نیست باید از مراقبت مناسب پوست خود غافل شوید.پوست ما اولین ناحیه ای است که در آن اثرات پیری شروع به خود نمایی میکند.

بنابراین اولین راه برای درخشش طبیعی اجزای صورت مراقبت از پوست و انجام روتین پوستی میباشد.

9 قانونی که به ما کمک میکند تا از پوست خود محافظت کنیم

قانون شماره 1: برای اینکه پوست شما زیبا تر و شاداب تر به نظر برسد در انتهای روز پوست خود را از همه ی ناخالصی ها و آرایش پاک کنید با پاک کننده ای که همه آثار آرایش را از پوست شما پاک کند اما پوست شما را خشک نکند.

قانون شماره 2:ورزش کنید هرچند کوتاه هیچ چیز مانند ورزش نمیتواند که درخشش طبیعی به چهره شما بیاورد.

قانون شماره 3:پوست خود را لایه برداری کنید پوست های مرده صورت خود را از بین ببرید و گردش خون سطحی پوست را فعال کنید.شکر و روغن زیتون را مخلوط کنید سپس آن را بر روی بدن و صورت خود قرار دهید سپس شستشو دهید پوستی بسیار نرم و لطیف خواهید داشت.

قانون شماره 4:لب های خود را با مسواک مسواک بزنید این تمرین ممکن است بدلیل تاثیر بالای خود شمارا شگفت زده کند این حرکت به شما این امکان را میدهد تا سطح پوست را لایه برداری کرده و گردش خون را افزایش میدهد در نتیجه لب های شما پرتر و صورتی تر به نظر میرسد.

قانون شماره 5:از لیپ بام استفاده کنید این مرحله ی مهمی برای ظاهر بدون آرایش است.

قانون شماره 6: برای درخشندگی بدون آرایش از سرمی که  دارای آنتی اکسیدان میباشد استفاده کنید زیرا درخشندگی پوست را افزایش داده همچنین دارای ویتامین C  میباشد و فوق العاده آبرسان است.

قانون شماره 7:در طول روز حتی اگر مقدار کمی از کانسیلر یا کرم پودر استفاده میکنید پوست خود را مرطوب کنید، مرطوب کردن پوست یک مرحله مهم برای پوست بخصوص پوست دهیدراته محسوب میشود همچنین نوشیدن چندین لیتر آب در روز مهم است.

کرم مرطوب کننده کاپریس به طرز قابل توجهی پوست را درخشان کرده همچنین اسید هیالورونیک موجود در آن منجر به آبرسانی و محافظت از پوست میشود.

قانون شماره 8:مژه های خود را با فرمژه فر کنید برای درشت تر به نظر رسیدن چشم ها فرمژه یک راه عالی میباشد حتی بدون ریمل مژه و ابرو

قانون شماره 9:ابرو هایی که کاملا تمیز و فرم گرفته هستند میتوانند قاب صورت شما را زیبا تر نشان دهند با برس ابرو ابرو های خود را برس کنید با برس کشیدن میتوانید ابرو های خود را ضخیم تر نشان دهید.